LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Jak vybrat selfie tyč

selfie-tyceStali jste se fanouškem focení selfíček a nemůžete bez toho žít, aniž byste svým přátelům nebo rodině zaslali nějaký ten moment vaší činnosti? Tohoto hitu se již účastní nespočet lidí a vystavují své fotky na sociálních sítích nebo je sdílejí s lidmi ze svého okolí.

Abyste mohli začít, budete potřebovat k tomu správnému efektu také selfie tyč. Ale jako u koupě jiných věcí, vždy se zohledňují různé pro a proti, proč právě tuto vybrat. Jaké má vlastnosti, funkce či jak vypadá po estetické stránce.

A proto si je představíme, zde jsou:

Cena selfie tyče

Ten, kdo se v dnešní době nekouká na ceny je buď bohatý nebo lže. V dnešní době se každý dívá na ceny a počítá si, zda si tu danou věc může dovolit.

A proto vás také potěší fakt, že selfie tyče nejsou o tisícovkách, ale o stovkách. Ať už se jedná o dodání z Číny nebo o koupi zde u nás, naleznete v nabídce selfie tyče již od 99 Kč.

Ale nečekejte zázraky, většinou se jedná o klasické selfie tyče bez nějakých jiných funkcí, přesto však poslouží účelu. Také se vám může poštěstit a za takovou cenu seženete lepší v akci.

Stačí se jen pozorně dívat. Každopádně ani lepší teleskopická tyč vás nezruinuje, protože se dá sehnat za krásnou a hlavně přijatelnou cenu pro všechny.

Kompatibilita selfie tyče a spárování

V postatě se jedná o ten nejdůležitější fakt, protože vybrat si selfie tyč, která nebude pasovat s vaším mobilním telefonem, je jako vyhodit peníze z okna.

Takže se před každou koupí ujistěte, že vám telefon bude pasovat s držákem. Většinou ale na trhu naleznete držáky, které mají větší rozměr, takže bude pasovat na skoro všechny telefony. Přeci jen je ale důležité vše zkontrolovat než poté litovat.

Barva

Vzhledem k tomu, že si používání selfie tyčí hodně lidí oblíbilo a stalo se populární, tak výrobci vám dávají spoustu možností, jakou barvu si vybrat. Ať je to růžová, modrá, zelená či jiný odstín, určitě si vybere naprosto každý. Pro ty, co milují módu, to je skvělá zpráva, protože i selfie tyč se může stát vaším módním doplňkem.

Pohodlí

Další věcí, na kterou byste měli brát ohled, je vaše pohodlí. Málokdo totiž ví, že se selfie tyče liší i svou hmotností, vzhledem rukojeti a jinými vlastnostmi. Nejedná se o kilogramy, ale o gramy.

Je však pravda, že robustnější (160 g) selfie tyče udělá větší parádu než ty jednoduché. Rukojeť byste si také měli pořádně odzkoušet, protože aby vás to bavilo, musíte se cítit přeci výborně, od toho se také budou odvíjet i vaše fotografie a jejich kvalita.

Značka

Určitě se dívejte i na značky a abyste si výrobce pořádně prověřili, bude vám k tomu stačit jen váš prohlížeč v počítači. Raději se vždy dívejte na recenze toho daného výrobku než abyste se pak chytali za hlavu, co vám to doručili domů.

Ať už si vyberete cokoliv, je to pouze na vás. Vy s její pomocí budete fotit a vy se musíte cítit přitom skvěle.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.