LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

BreastExtra [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s účinky na prsa?

Mnoho žen touží po krásných prsou, která mají hezký tvar a objem. Jelikož ne každé z nich je příroda takové nadělila, řada z nich hledá způsoby, jak se ke svému ideálu alespoň nějak přiblížit. Kromě nošení speciálních podprsenek a plastické operace existují na trhu i doplňky stravy pro hezčí prsa, mezi které patří i BreastExtra. Víte, co vše vám může nabídnout?

Ačkoliv ženská prsa primárně slouží ke kojení, stal se z nich i sexuální symbol. A jak to tak u symbolů bývá, máme o něm poměrně konkrétní představy. Pokud je někdo nesplňuje, obvykle je ochoten udělat i nemožné, aby se vyrovnal těm, kterým byly ony parametry dány přírodou do vínku.

Prášky na zvětšení prsou TEST ?
Hledáte způsob jak zvětšit svá prsa?
  •  3 TOP prášky na zvětšení prsou 
  • Přírodní účinné látky na zvětšení prsou
  • Klady a zápory jednotlivých doplňků stravy

Ženy obcházejí přírodu mnoha různými způsoby. Ještě nedávno byly populární hodně vycpané podprsenky, které (alespoň opticky) zvětšily a zlepšily vzhled prsou. V současné době jsou o něco oblíbenější plastické operace. Pak ale existuje ještě jedno řešení, kterým je užívání speciálních doplňků stravy na podporu hezkého vzhledu prsou.

O BreastExtra

✅ BreastExtra je doplněk stravy pro ženy, které si přejí zlepšit vzhled svých ňader. Kromě toho, že má přírodní složení by měl podporovat velikost a pevnost prsou a neměl by mít žádné vedlejší účinky. Růst by navíc neměl být pro ženu nepříjemný.

Zajímavostí je, že tento doplněk stravy můžete koupit v několika velikostech balení. Podle oficiálních údajů na webu by měl být účinek viditelný už po 14 dnech od začátku užívání. Kdo není od přírody důvěřivý, ten může vyzkoušet balení na jeden týden. Také si ale můžete koupit balení na tři týdny, na měsíc a na tři měsíce.

Cena za jedno balení je, i v závislosti na délce kúry, o něco vyšší, řádově se pohybuje na úrovni několika sto korun, až tisíců. Jelikož vás ale na podobné částky vyjdou i kolagenové nápoje na vlasy a podobně, domníváme se, že pro uživatelky podobných doplňků stravy nepůjde o překážku.

 

 

Složení

V každé kapsli najdete několik přírodních látek, které mohou podpořit růst prsou.

Ve složení najdeme například:

  • Anděliku čínskou
  • Smldinec chlupatý
  • Saw palmetto
  • Damianu

A mnoho dalších.

⭐ Zkuste BreastExtra!

✅ Větší prsa
✅ Přírodní složení
✅ Lepší vzhled ňader

 

Způsob užívání

Podle dostupných informací by měl být první účinek doplňku stravy ✅ BreastExtra viditelný už po 14 dnech užívání.

Doporučené dávkování jsou 2 tablety dvakrát denně, užívání je ale navázáno na váš menstruační cyklus. Toto schéma tedy dodržujte od druhé poloviny menstruačního cyklu, což je cca 10 dní po konci menstruace. Spolu s užíváním se také doporučuje pravidelná, cca 5minutová masáž prsou, kterou byste si měly dělat dvakrát denně. Doporučená doba používání je 9-11 týdnů.

Co dalšího bych měla vědět?

Ženský organismus ovlivňuje mnoho hormonálních změn, takže je pochopitelné, že před začátkem užívání tohoto doplňku stravy můžete mít mnoho otázek. Podle dostupných informací nemá užívání tohoto doplňku stravy negativní účinek na uživatelky hormonální antikoncepce. Z bezpečnostních důvodů by ho ale neměly užívat těhotné a kojící ženy. (Protože v těhotenství se ženám nedoporučuje užívání prakticky žádných bylinek.)

Jakmile jste začaly s užíváním, neměly byste tento přípravek vysazovat. To znamená, že byste ho měly užívat i v průběhu menstruace a po ní.

Má to smysl?

Některé ženy uvádějí, že jim dlouhodobé užívání doplňku stravy ✅ BreastExtra opravdu pomohlo prsa zvětšit. Zdá se tedy, že by mohlo jít o méně invazivní řešení pro ty z vás, které zatím neuvažují o plastické operaci.

Vzhledem k tomu, že ✅ BreastExtra navíc uživatelky informuje o tom, že v případě nespokojenosti vrací kupujícím peníze, v případě, že by na vás tento doplněk stravy nefungoval podle představ, můžete postupovat tímto způsobem.

 

 

Také máte s doplňkem stravy BreastExtra dobrou zkušenost?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.