LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Platan Clinique

Platan Clinique je poměrně nově vzniklé centrum založené třemi lékařkami s dlouholetou praxí a na tom také staví svou pověst. Všechny zákroky jsou zde prováděny s odbornou znalostí oboru a je tedy zaručené, že se nedostanete do rukou nějakého nezkušeného amatéra.

Přesto nejsou ceny přemrštěné (dokonce se jedná o jednu z nejlevnějších klinik tohoto typu v Praze) a navíc vám u Platan Clinique garantují 100% vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Hlavní prioritou Platan Clinique je individuální a profesionální přístup k zákazníkům, u většiny vyšetření je samozřejmostí vstupní prohlídka.

Klinika má zázemí v na třech místech – hlavní v Praze (Lidická 16, Praha 5) a další v Olomouci a Opavě.

Jaké procedury klinika nabízí?

Thermage CPT – Hloubkový lifting bez chirurgického zákroku, vyhlazuje vrásky aktivací a stimulací buněk produkující  kolagen. Účinek je viditelný nejdříve po měsíci, ale přetrvává až sedm let. Cena je uváděna od 26900 Kč.

Ultherapy SMAS – Neinvazivní lifting obličeje, dekoltu, krku a očního okolí, jedná se o ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem. Výsledný efekt se vyvíjí po dobu 2-3 měsíců a vydrží okolo pěti let. Cena od 25900 Kč.

Aplikace kyseliny hyaluronové – Je to tělu vlastní látka, která dodává pokožce pružnost a zabraňuje jejímu stárnutí. Je nanášena nanojehličkou přímo do vrásek, výsledky jsou viditelné už po prvním vyšetření a trvají 7-10 měsíců.

Aplikace kmenových buněk s růstovými faktory – Zastaví padání vlasů, nastartuje růst nových a zdravějších. Doporučují se 2-3 ošetření prevenci vypadávání vlasů a 5 vyšetření pro obnovu růstu. Cena je 5500 Kč za jedno vyšetření.

Injekční lipolýza – Neoperační metoda odstraňující tuk z těla pomocí aplikace fostatydylcholinu tenkou jehlou. Výsledek se dostavuje po 2-4 týdnech, cena se liší podle ošetřované oblasti.

Liposukce ReLipodestruktion – Metoda, která kombinuje infračervený laser a tri-polární radio záření k odstranění tukových buněk a to až v hloubce 15 mm. Pro maximální účinky je doporučeno ošetření 1-2x opakovat. Pokud se nedostaví minimální průměrný úbytek, dostanete od kliniky další vyšetření zdarma.

Omlazení ReFacing – Laserové ošetření pleti obličeje, krku a dekoltu v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, caviárem nebo collagenem, jedná se o bezbolestný zákrok, jehož účinky jsou viditelné již po prvním vyšetření.

Liposonix – Obvykle hodinové neinvazivní ošetření pomocí ultrazvuku způsobuje redukci tuků a celulitidy na zvolených partiích, ale i komplexně. Výsledkem může být úbytek 3-6 cm v obvodu pasu a měl by být viditelný po prvním vyšetření. Cena od 2490 Kč.

Klinika dále nabízí kompletní diagnostiku vašeho těla (Odhalí nádory, parazity, patogeny, viry i bakterie), trvalou epilaci přístrojem NANO E-light nebo návštěvu vlasové či dermatologické poradny.

Jedná se tedy o velice rozsáhlou kliniku, která používá nejmodernější technologie, které však provádí až po důkladném testování. Ke každému produktu je samozřejmostí osobní konzultace s lékařem zdarma.

Další články o klinice Platan Clinique:

Platan Clinique recenze

19 komentářů

 1. Injekční lipolýza je perfektní. byla jsem na ni a pomohla mi odstranit problémové partie a to brisko. doporucuju!

 2. vlasová kůra kmenovýma buňkama nefunguje(pro muže s dědičným vypadavaním vlasi)zbytečna investice

 3. nedoporucuji tuto kliniku,nevrací peníze jak pisou na strankach,po x odeslanych emailu se stale vymlouvaji.Podvedenych lidi je vice,stale na penize cekam jiz nekolik mesicu

 4. Maminka si koupila voucher na Thermage, měla zdravotní problémy, ale nikdo ji na to neupozornil. Až těsně před zákrokem .Peníze od nich dostává už měsíce. Je to 10000 Kč. Odpovědí bývá, že se to dosud nikdy nestalo. Nikdy více – podvod.

 5. Mám velmi špatné zkušenosti z touto klinikou,nelze se dovolat a stále mi dluží peníze za neprovedené ošetření.

 6. Dobrý den,
  v květnu 2019 mi byly aplikovány na základě zakoupených voucherů injekční lipolýza a liposonix ONE. Na prvé ošetření bříška jsem byla upozorněna, že mám voucherů málo. Proto jsem nějaké přikoupila a zákrok mi byl aplikován. Ve druhém případě jsem chtěla zákrok provést na povadlých rukou a byla jsem pí. doktorkou upozorněna, že je pro tento případ aplikace liposonixu nevhodná. Žádala jsem proto vrácení peněz, což mi bylo odmítnuto a zákrok byl proveden. Výsledek obou aplikací je nulový a já jsem tím vydala zbytečně cca 10000 Kč. Požaduji proto buď vrácení peněz nebo nabídnutí jiného, pro mě vhodného zákroku. Každopádně očekávám odpověď na mou reklamaci, jinak budu nucena podstoupit další kroky. Jsem již seniorka a nemohu si dovolit deset tisíc Kč vyhodit. Postavte se, prosím, k mé stížnosti čelem.

 7. Dobrý den, já jsem byla na lipolýze v půlce listopadu a jsem naprosto spokojená. Tímto děkuji paní doktorce nejen za příjemné setkání, ale také za 2 cm v pase dole. S velkým pozdravem a přáním všeho dobrého do Nového roku. Klára Novotná

 8. Dobrý večer, já byla na liposonixu a jsem spokojena. 6cm dole za 4 měsíce, mily a profesionální personál. Občas čtu recenze na Platan někde jinde a přijde mi jako že ti lidé tam nikdy nebyli. Za mě 99% a to 1% se dá pochopit vzhledem k cenové politice, kde jsou výrazně levnější než ostatní pražské vývařovny ala Yes visage!

 9. hrozný spammeři,furt mi posílají emaily a to jsem u nich nic neobjednávala.Dávejte si na ně pozor,vyloženě šmejdský praktiky

 10. já mam příšernou zkušenost.. už rok a 3 měsíce mi dluží peníze a nechtějí je vrátit. Budu to řešit jiným způsobem, už toho mam dost.

 11. Vladimíra,mám po proceduře ošetření celého těla za 31,500kč,ani tři měsíce po nejsou vidět žádné výsledky,reklamaci na vrácení se vyhýbyjí,maily neřeší,podvodníci,zkusíme oslovit ČOI,co se dá dělat,popř.policii ČR!!

  1. Dobrý den, zkoušela jste ČOI nebo policii? Popřípadě jak jste uspěla? Mě taky dluží peníze, tak nevím co bych měla teda zkusit.

 12. Já bohužel nemůžu sdílet ani jednu pozitivní zkušenost. 1. na stránkách uvádějí, že hned po první aplikaci (injekční lipolyza) se dostaví viditelný rozdíl, není tomu tak, po aplikaci 34ml nebyl úbytek ani milimetr. 2. po dohodě s vedení na vrácení 50% částky se po více jak 30ti pracovních dnech taky nic neděje. 3. jakýkoliv negativní komentář na stránkách je hned smazán, aby tam zůstaly jen pozitivní nebo dotazy. 4. jakmile napíšete někde na sociálních sítích něco negativního, hned jste zablokování. 5. jako třešnička na dortu – na emaily reagují až po XL urgencích, ted uz ale vubec. Opravdu je tohle profesionální přístup?

  1. Asi jste moc jedla. Protože kdybyste měla po dobu zákroku správnou stravu zhubněte jen z ní přes 20%

  1. Mohu se zeptat co je to DAS.Me dluží už 9 měsíců peníze a nemohu to z nich dostat Jen výmluvy.Dekuji

  2. Dobrý den,mám podobnou zkušenost jako Vy,zákroky nevedly vůbec k ničemu 31 tis.kč. v nedohlednu-nereagují,mohla by jste mi prosím poradit jak na ně,děkuji moc Mouralová.

   1. Stačí jim napsat recenzi na Google a oni se ozvou a vše napraví. Alespoň u mne a kamarádky to tak bylo.

 13. Neprofesionální jednání, již přes půl roku řeším reklamaci která mi ze strany kliniky byla uznána. Paní doktorka neprovedla svou práci dobře. Je mi stále dokola sdělováno, že předávají urgence k navracení peněz, ale nic se neděje. Na kliniku jsem se dovolala jednou a bylo mi slíbeno, že se max do týdne ozvou. Opět nic. Nedoporučuji. Klinika cenově není nejnižší a kvalita tomu už vůbec neodpovídá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.