LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Feminus pro ženy [recenze]: Opravdu vrátí tělu harmonii?

Menopauza je přirozeným a nevyhnutelným životním obdobím, které ženy zažívají obvykle v průběhu středního věku. Vzhledem k tomu, že je to proces, který přináší řadu fyzických, emocionálních a psychologických změn, které mohou být pro ženy v každodenním životě velmi nepříjemné, kromě změny životosprávy můžete vyzkoušet i doplněk stravy Feminus, jehož složení může zvýšit váš životní komfort a pohodu.

Jedním z nejvýraznějších příznaků menopauzy jsou těžko předvídatelné návaly horka, které se projevují náhlým pocením, často ve spojení s pocitem zvýšené vnitřní teploty. Tyto návaly mohou narušovat spánek a každodenní aktivity, což má za následek únavu, narušenou koncentraci a neupravený zevnějšek, který může představovat problém především v práci.

Dalším (bohužel) běžným příznakem je vaginální suchost a ztráta elasticity tkání v genitální oblasti, což může vést k bolestivému pohlavnímu styku a sníženému sexuálnímu zájmu. Tento stav může mít negativní dopad na partnerský vztah a sexuální sebevědomí, takže může docházet i k partnerským rozepřím. Ženy mohou v tomto období dále zažívat i emocionální nestabilitu, kterou demonstruje podrážděnost, úzkost a deprese. Tyto změny nálad mohou být způsobeny hormonálními změnami v těle a také zvýšeným stresem spojeným s přizpůsobením se nové fázi života.

Nakupujte bezpečně: Feminus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na menopauzu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Feminus.cz

Jak je tedy vidět, rozhodně nejde o nic jednoduchého. Kde ale hledat pomoc, když se pokles hormonů považuje za normální? Kromě zdravějšího životního stylu můžete vyzkoušet volně prodejný doplněk stravy Feminus (nejen) pro menopauzální ženy, který může přispět k většímu pocitu pohody.

Tak se pohodlně posaďte a pojďte se o něm spolu s námi dozvědět něco víc.

Co je Feminus?

✅ Feminus se řadí mezi volně prodejné doplňky stravy pro ženy, které mají zájem podpořit celkovou hormonální rovnováhu. Nejde v pravém smyslu o estrogen tablety, ale o  produkt, který svým přírodním složením podporuje hormonální rovnováhu, která v různých fázích cyklu a životních obdobích v ženských tělech kolísá.  Jakožto doplněk stravy pak nemá Feminus žádné nežádoucí účinky.

Tip redakce – Feminusfeminus na menopauzu recenze

? Doplněk stravy na menopauzu

✅ s obsahem extraktů bylin a vitaminů
✅ optimální hladina hormonů v těle
✅ méně návalů a pocení
✅ lepší spánek a více energie

 

Feminus složení: Maca peruánská i indický ženšen

Složení tohoto doplňku stravy je velmi pestré. Kromě toho, že v něm nacházíme řadu bylinek, z nichž některé podporují například chuť na sex nebo klidný noční spánek, nechybí v něm ani vitamíny a látky, které jsou důležité třeba pro normální vzhled vlasů a pokožky.

Konkrétně v něm objevíme látky, jako:

 • Zinek
 • Vitamín E
 • Vitamín C
 • Vitamín D3
 • Vitamín B12
 • Kotvičník zemní
 • Indický ženšen (withanie snodárná)
 • Macu peruánskou
 • Anděliku čínskou

Kompletní složení

Aktivní látka Obsah ve 2 tabletách
Řeřicha peruánská (Maca peruánská) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamin C 80 mg
Andělika čínská 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinek 15 mg
Vitamin E 2,5 mg
Vitamin B6 1,2 mg
Vitamin D3 25 μg
Vitamin B12 10 μg

A mnoho dalších, včetně muira puama či damiány pravé. Velmi zajímavý je i extrakt z kakaa, který se v jiných doplňcích stravy z této kategorie běžně nevyskytuje. Přitom, kvalitní kakao se považuje za významný antioxidant.

Jediné, co ✅ Feminus vyloženě nepodporuje, je hubnutí. Na druhou stranu, pokud budete zdravě jíst a cvičit, dá se očekávat, že dostatek spánku, klidnější mysl a větší hormonální rovnováha přispěje i ke snazšímu udržování linie.

složení feminus

Mohou ho jen ženy v menopauze?

Ne, ✅ Feminus je vhodný pro všechny zralé ženy, nehledě na to, zda je jím 35, 55 nebo 70. Úplně mladým ženám bychom ho nejspíš nedoporučili, protože ty ještě nemusí trápit nedostatek energie nebo návaly pocení. Pokud jste ale zaznamenala první známky perimenopauzy, menopauzy a post-menopauzy, může jít o vhodný produkt pro vás.

Takové jsou s ním zkušenosti

feminus zkušenosti

Uvažujete o tom, že ✅ Feminus vyzkoušíte, ale zatím jste stále ještě na vážkách? V tom případě není nic jednoduššího, než se seznámit s recenzemi na srovnávači Heureka, kde má krásných 94 %.

Ženy, které se rozhodly mu dát šanci, o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Jsou velmi spokojené
 • Pociťují větší množství energie
 • U nich zhruba po dvou týdnech užívání ustaly nepříjemné projevy menopauzy
 • Se jim moc líbí design balení a nápad s citátem
 • Se jim mnohem lépe spí

V neposlední řadě dámy kladně hodnotí, že jde o český výrobek.

Zkušenosti z internetu

feminus recenze zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
feminus hodnocení diskuze
Zdroj: Heureka.cz
feminus diskuze cena
Zdroj: Zbozi.cz

 

 

Náš verdikt? Zkuste ho!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.