LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Partnerská numerologie: Jaká jsou magická čísla lásky?

Pro někoho je numerologie jen změť náhodných čísel. Další lidé jí pak podřizují prakticky každý krok ve svém životě. Na jakém principu funguje partnerská numerologie?

Snad všechny ženy na světě chtějí vědět, jestli jejich partner je opravdu ten ON, na kterého celý život čekaly, a který je už nikdy neopustí kvůli jiné ženě. A jelikož jsou to právě ženy, které mají od přírody blíže k esoterice, lze pochopit, že se ve zvýšené míře zajímají o vykládání karet, o rodinné konstelace a o numerologii.

Numerologie lásky, či také partnerská numerologie, nemá konkrétně dané výsledky. Vše totiž závisí na vašem případě. Jak se vám bude ve vztahu dařit, vám může povědět vaše společné karmické číslo, nebo číslo, které získáte po součtu čísla dne vašeho narození.

Pokud vás zajímají informace, jak vaše čísla správně vypočítat, pokračujte ve čtení.

Numerologie podle dne narození

Numerologie

První, a zároveň nejjednodušší variantou, je počítání čísel dne vašeho narození. Jediné, co potřebujete vědět je pořadí dne v měsíci, kdy jste se narodila vy a váš (potenciální) protějšek. V překladu to znamená, že pokud jste se narodila 10. března a váš partner 22. června, sečtete spolu 1+0 a 2+2.

Tímto způsobem získáte číslo 1 a číslo 4. Jak ale poznat, jestli se k sobě tato čísla hodí?

Číslo 1

Jedničkám vládne Slunce, z toho důvodu mohou na ostatní lidi působit autoritativně. Tito lidé mají obvykle i dost mentální síly, nechybí jim disciplína a mají originální názory. Lidé s jedničkou se nejčastěji narodili 1., 10., 19. a 28. a nejvíce si rozumí s lidmi, kteří mají číslo 2, 3 a 9.

Číslo 2

Dvojkám vládne Měsíc, z toho důvodu bývají romantické a mají umělecké sklony. Narodily se 2., 11., 20. a 29. a nejvíce si rozumí s čísly 1, 2 a 3.

Číslo 3

Číslo 3 je pod nadvládou planety Jupiter. Tito lidé bývají otevření a přátelští, ale možná trochu sebestřední. Bývají nezávislí a nemají problém s tvrdou prací. Tito lidé se narodili 3., 12., 21. a 30. Jsou nejvíce kompatibilní s číslem 1, 2 a 9.

Číslo 4

Lidé s číslem 4 jsou pod nadvládou Rahu, což je princip, který souvisí s hinduistickou astrologií. Tyto osobnosti bývají divoké a mají sklony k rebelii. Běžně mají v životě výkyvy oběma směry. Tito lidé se narodili 4., 13., 22. a 31. a nejvíce si rozumí s číslem 5, 7 a 8.

Číslo 5

Číslo 5 je pod nadvládou Merkuru. Tito lidé jsou hodně přemýšliví, ale mají sklon k tomu, aby dokázali zabavit ostatní. Tito lidé se narodili 5., 14. nebo 23. a nejvíce si rozumí s číslem 1, 4 a 6.

Číslo 6

Číslu 6 vládne planeta Venuše. Tito lidé bývají pomalejší, ale uvnitř bývají poměrně dost romantičtí. Bývají slušní a diplomatičtí, ale mohou mít sklony k manipulaci ostatních. Nejčastěji se narodili 6., 15. nebo 24. Nejvíce si rozumí s čísly 4, 5 a 8.

Číslo 7

Číslo 7 je pod nadvládou Ketu, což je opět princip, který souvisí s hinduistickou astrologií. Tito lidé jsou hodně intuitivní a mohou mít časté změny nálad. Také jsou to snílci. Lidé s tímto číslem se narodili 7., 16. a 25. a nejvíc si rozumí s čísly 1, 2 a 9.

Číslo 8

Číslo 8 je pod nadvládou Saturnu. Tito lidé bývají poměrně hodně egoističtí. Na druhou stranu, bývají to intelektuálové. Tito lidé se narodili 8., 17. a 26. a nejvíce si rozumí s číslem 1 a 2.

Číslo 9

Číslo 9 je pod nadvládou planety Mars. Jsou to lidé, kteří mohou mít problém s ovládáním. Bývají to perfekcionisté, kteří mohou být ke svému okolí dost drsní. Narodili se 9., 18. nebo 27. a nejvíce si rozumí s číslem 1, 4 a 5.

Zároveň platí, že ne všechna kompatibilní čísla jsou vhodná pro dlouhodobý vztah. Některá jsou totiž svými vlastnostmi v přímé opozici. Z toho důvodu mohou být vhodnější pro pracovní vztahy, nebo pro mentorování. 

Zajímáte se o numerologii? Pokud ano, stalo se vám, že jste si rozuměly s někým, s kým by vám to nemělo správně klapat?

Zdroje informací

https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/find-your-partner-as-per-numerology/articleshow/16850388.cms – Najděte svého partnera podle numerologie (anglicky)

2 komentáře

 1. Dobrý den,

  narodil jsem se 31. července. Číslo dne narození, pokud jsem dobře pochopil, je 4. Podle Vašeho výkladu se ke mně hodí nejvíce protějšky s číslem dne narození 5, 7 a 8. V charakteristice čísla 7 je ale uvedeno, že si toto číslo dne narození nejvíc rozumí s čísly 1, 2 a 9. Tedy nikoliv se 4. Jak to tedy vlastně je? Děkuji Vám za odpověď.

  S pozdravem

  Jan Jániš

  1. Dobrý den Jane, při psaní tohoto článku jsem vycházela z hinduistické numerologie, ve které si číslo 4 skutečně nejvíc rozumí s čísly 5, 7 a 8. Je ale pravda, že každé z těchto čísel je pro člověka dobré v rámci jiného typu vztahu. Například číslo 5 pro vás bude lepším přítelem než životním partnerem. Číslo 7 může být kamarád, partner v práci či životní partner. A číslo 8 vám může pomoci s růstem.

   Co se týče ostatních čísel, tam se to s největší pravděpodobností vnímá tak, že ne všechna čísla si musí automaticky rozumět do protivky (potřeby nás všech jsou rozdílné). Ale takové spojení by nemělo s největší pravděpodobností ani nijak uškodit. (Z některých vztahů občas benefituje jen jeden a druhý benefituje nejvíc zase z jiných vztahů.)

   V případě, že byste si chtěl prohlédnout jeden z původních zdrojů, zde do něj můžete nahlédnout: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/find-your-partner-as-per-numerology/articleshow/16850388.cms

   S přátelským pozdravem

   Kateřina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.