LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Holčičí Penny board

penny-board-floweryPenny boardy aktuálně dobývají svět! A ježdění na prknech už dávno není jen výsadou dorostenců a mladých pánů, na své si při současné nabídce na trhu přijdou i dívky.

Nakonec, netoužíte snad po tom mít dopravní prostředek z opravdu lehkého (a navíc odolného) plastu, který si kdykoliv složíte do batohu? Penny board je v kostce právě něco takového…

Skvělá pomůcka pro náctileté slečny

Jízdní kolo nebo koloběžka už nebudou tolik v kurzu. Když se totiž objevil na trhu holčičí penny board, přestaly mít tyhle klasické dopravní prostředky výsadní postavení.

Proč? Jednoduše, na tomhle kousku plastu se dovezete prostě kamkoliv a penny board obvykle neváží více než dva kilogramy. A právě jeho skladnost a snadná přenositelnost tu hrají velkou roli.

A oproti titanovému a ultralehkému jízdnímu kolu je tu také velkým kladem sympatická cenovka. Ta je totiž celkem přívětivá i průměrné studentské kapse.

A nemusíte se ničeho bát, penny boardy jsou absolutně bezpečné! Jízda na nich nepředstavuje riziko, nedá se na nich také jet kdovíjak rychle – jsou určeny samozřejmě pro jízdu jen tam, kde je pevná a rovná vozovka.

A v čem se Penny boardy odlišují od klasických skateboardů? Není to samozřejmě jen opravdu mimořádně pestrá paleta barev, ve kterých si je můžete pořídit. Mají užší tělo ve tvaru rybky a jsou celé z plastu.

Jak vlastně začít jezdit na Penny boardu?

holčičí penny boardZačátky bývají těžké, to ví asi každý řidič. U penny boardů se doporučuje začít jezdit třeba na U-rampě, kde si osaháte jízdní vlastnosti a všechno se pomalu ale jistě naučíte.

A že je spojení plastu a skateboardu nějaká novinka? Vůbec ne, tento materiál se pro výrobu „skejtů“ používá už více než půl století.

Penny boardy vydrží celé roky, jejich nosnost je až sto kilogramů, takže si na své přijde skoro kdokoliv. Podvozek je z litiny a rozhodně se jen tak neopotřebuje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *