LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Zvětšení prsou: Čím podpořit růst prsou?

Velká a plná ňadra si přeje velké množství žen, ne každé se ale podaří tohoto cíle nakonec i dosáhnout. Je možné zvětšit ňadra i bez push-up podprsenky či zásahu plastického chirurga? A pokud ano, jak?

Pokud jste uživatelka hormonální antikoncepce, možná jste si všimla, že se vám v průběhu času mírně zvětšila prsa. Tento efekt ale nemusí platit u každé ženy. Růst prsou navíc může souviset i s věkem či s pozvolným přibíráním hmotnosti. (Řekněme si totiž zcela upřímně, že podstatnou část prsou tvoří tuková tkáň. Pokud je tuku v organismu víc, je logické, že dojde i na zvětšení ňader.)

Co ale všechny ostatní smrtelnice, ke kterým nebyla příroda štědrá, a jejichž hrudník vypadá stále stejně? Mají i ony šanci získat vysněný dekolt i bez podstoupení chirurgického zákroku?

Prášky na zvětšení prsou TEST ?
Hledáte způsob jak zvětšit svá prsa?
  •  3 TOP prášky na zvětšení prsou 
  • Přírodní účinné látky na zvětšení prsou
  • Klady a zápory jednotlivých doplňků stravy

Co má vliv na velikost prsou

Na velikost prsou má vliv několik faktorů, z nichž mnohé není možné ovlivnit svou vůlí.

Patří mezi ně:

  • Genetika
  • Hormony
  • Váha
  • Životní styl
  • Těhotenství, kojení a další životní stádia

I když má na velikost prsou pár věcí skutečně vliv, řada tipů z vás maximálně vyláká peníze bez toho, abyste dosáhly viditelného výsledku. (Platí to například o speciálních masážích.)

Krém na zvětšení prsou

Některé ženy se uchylují k používání krémů na zvětšení prsou, které se dají sehnat v drogeriích, v některých lékárnách a na e-shopech s kosmetikou. (Podobně, jako třeba přípravky na odstranění celulitidy.) Primárně je třeba říct, že i když vám tato praxe nejspíš vážně neuškodí, dlouhodobé mazání prsou maximálně přispěje k hydrataci pokožky, k podpoře pružnosti kůže, a možná také k trochu větší pevnosti. To samo o sobě není vůbec špatné, zvětšení bychom ale spíše neočekávaly.

Cvičení

O něco jistější je speciální cvičení prsních svalů. I když samo o sobě nejspíš nepřispěje ke zvětšení prsních žláz, vytrénované svaly obvykle zvětšují svůj objem, takže se tímto způsobem můžete časem dopracovat k viditelně plnějšímu a pevnějšímu hrudníku. Mezi osvědčené cviky v tomto ohledu patří například kliky.

Tělesný postoj

Možná tomu nebudete chtít věřit, ale vaše prsa budou vypadat úplně jinak, když vsadíte na správný tělesný postoj. Když hrdě vypnete hruď dopředu, i menší prsa dovedou získat dostatečnou pozornost. Je tedy důležité svůj postoj neustále hlídat.

Správná podprsenka

Nemusí jít o podprsenku, která je vyztužená obřími košíčky, které stlačí prsa až někam k bradě. Ani si dokonce nemusíte kupovat příliš malou podprsenku, jejíž nošení způsobuje nepohodlí. Místo toho zajděte do specializovaného obchodu a nechte si poradit zkušenou prodavačkou, jaká velikost obvodu, velikost košíčku a střih bude vašim prsům vyhovovat nejlépe. Vzhledem k tomu, že můžete celý život nosit špatnou velikost a typ podprsenky, která může prsy různě stlačovat nebo posouvat do pozadí, rozhodně se vyplatí tento tip při nejbližší příležitosti vyzkoušet.

Doplňky stravy na zvětšení prsou

Poměrně nedávno jsme vám tu nabídly několik recenzí doplňků stravy na podporu růstu prsou, jejichž užívání může přispět jak k podpoře prsní tkáně, tak k celkové vyladěnosti a pohodě.

Patří mezi ně například:

Tyto doplňky stravy jsou na přírodní bázi a s jejich užíváním se nespojují vedlejší účinky. Je ale důležité myslet na to, že aby se mohl jejich efekt projevit, měly by se užívat pravidelně a delší dobu. V neposlední řadě také nezapomeňte na to, že jakmile je přestanete brát, vaše ňadra se postupně vrátí do své dřívější podoby. Pokud si tedy chcete tento efekt podržet, neměly byste s jejich užíváním přestávat.

Také máte s některým z těchto doplňků stravy na podporu růstu prsou pozitivní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.