LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Stimulen na prsa [recenze]: Jaké jsou s ním zkušenosti?

Pevná prsa by si přála snad každá žena. Vlivem stárnutí, gravitace a dalších faktorů však může jít jen o vzdálený sen. Ačkoliv je růst prsou ovlivňován především hormony, jejich vzhled můžete podpořit dlouhodobým užíváním k tomu určených doplňků stravy. Jak mít větší poprsí? A pomůže vám Stimulen?

Určitě si vzpomínáte na to, kdy jste se svými spolužačkami začaly poprvé řešit, kdo má větší velikost. Dívky, kterým prsa od přírody zrovna dvakrát nerostla, často trpěly posměšky ostatních. Jednoduché to ale neměly ani ty, ke kterým byla příroda o dost štědřejší, protože se jim špatně cvičilo a bolela je záda. (O trapných poznámkách se sexuálním podtextem ani nemluvě.)

Prášky na zvětšení prsou TEST ?
Hledáte způsob jak zvětšit svá prsa?
 •  3 TOP prášky na zvětšení prsou 
 • Přírodní účinné látky na zvětšení prsou
 • Klady a zápory jednotlivých doplňků stravy

Vyrovnání hladiny hormonů následně přispívá k tomu, že prsa mají po většinu života obdobnou velikost. Největší (přírodní) rozdíl v této oblasti zaznamenáte hlavně v době těhotenství, kojení a přibírání na váze. Jelikož ne vždy je to žádoucí, mnoho žen se rozhodne jít pod kudlu chirurga, který jim (lépe nebo hůře) nasadí implantáty, které dodávají prsům požadovanou velikost a tvar.

💡  Nakupujte bezpečně: Stimulen nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na zvětšení prsou doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Stimulen na BENU.cz

Jelikož se mnoho žen operace bojí, je pro ně cenově dostupná nebo se jim z nějakého důvodu myšlenka na ni moc nezamlouvá, mohou vyzkoušet doplněk stravy Stimulen, který slibuje lepší vzhled poprsí.

Co je Stimulen?

✅ Stimulen je doplněk stravy od známé značky NATURVITA, který obsahuje látky, jež  by měly přispět k plnosti a pevnosti ženské prsní tkáně.  Tyto látky jsou přírodního původu a je vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Tip redakce – Stimulenstimulen recenze

🌿 přírodní doplněk stravy ve formě tablet

✅ přispívá ke komfortu při menopauze
✅ pomáhá k pevnosti poprsí
✅ podporuje plodnost
✅ má pozitivní vliv na sexuální zdraví

 

Složení

V každé kapsli doplňku stravy ✅ Stimulen najdeme několik bylinek, které se ve svých benefitech podporují navzájem.

Najdeme mezi nimi:

 • Serenou plazivou
 • Damiánu pravou
 • Jam vlnatý

Kompletní složení

Aktivnní látka V 1 tabletě
Serenoa repens 50 mg
Damiana 25 mg
Dioscorea villosa 2,5 mg

Tyto bylinky podporují normální stav reprodukčního ústrojí. Také podporují normální sexuální zdraví, duševní pohodu a relaxaci. Dále mohou nabídnout lepší kontrolu hmotnosti a vyšší komfort v období menopauzy, když v ženském organismu dochází k mnoha nepříjemným změnám.

Jak se Stimulen užívá?

Aby mohl ✅ Stimulen projevit svůj účinek, je důležité, abyste ho užívaly podle doporučeného dávkování. To znamená, že byste měly brát 2-3 tablety denně. Vždy ho zapijte dostatečným množstvím vody.

Kolik stojí?

V jednom balení se nachází 60 tablet. Cenově je poměrně dobře dostupný, v lékárnách ho lze koupit už kolem 110,- za jedno. V případě, že se rozhodnete užívat jen dvě tablety denně, vydrží vám na měsíc. Když budete brát tři tablety za den, vydrží vám 20 dní. Jelikož je ale jeho cena poměrně příznivá, ani užívání větší denní dávky by vás nemělo z dlouhodobého pohledu zruinovat.

Zkušenosti zákaznic

Stejně jako u jiných recenzí se ke konci podíváme na to, jak dlouhodobé užívání doplňku stravy ✅ Stimulen říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s ním spokojené? A koupily by si ho znovu?

Když se podíváme na srovnávač zboží Heuréka, Stimulen má vysoké hodnocení, které dosahuje 84 %. Už to je samo o sobě první známka toho, že jeho užívání nemusí být úplně marné.

Ženy, které se rozhodly podělit o svou zkušenost o užívání Stimulenu říkají, že:

Výhody
 • Funguje, ale účinek se projeví až po delší době od začátku užívání
 • Se jim líbí přírodní složení
 • Si všimly pevnější kůže poprsí
 • Jim prsa sice nezvětšil, ale pomohl jim regulovat cyklus
 • Ho kupují pravidelně
 • Jsou spokojené
 • Mají lepší náladu
 • Mají větší chuť na sex
Stimulen
Stimulen recenze a zkušenosti, Zboží.cz

Ne všechny ženy potvrzují, že ✅ Stimulen na zvětšení prsou funguje, mnohé ale zmínily, že se jim zlepšily problémy s PMS. Některé se také cítí po psychické stránce lépe. Takže, i kdyby se vám s jeho pomocí prsa nakonec nezvětšila, může vám nabídnout další pozitiva, která mohou přispět k lepší kvalitě vašeho života.

 

 

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy Stimulen vy?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.