LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Ziaja – recenze: Vyplatí se používat kosmetiku z kozího mléka?

Přírodní kosmetika zažívá posledních několik let svou renesanci. Opravdu dobré věci ale nemusí stát žádné velké peníze. Dobrým příkladem tohoto tvrzení může být kosmetika Ziaja, kterou české ženy doslova milují. Speciální místo v jejich srdci zaujímá řada s kozím mlékem, která kromě čistě působícího obalu skrývá prvotřídní formulace, které hýčkají pokožku celého těla. Jaké jsou s ní zkušenosti?

ziaja recenze

Ziaja je kosmetika, kterou najdete v mnoha e-shopech a drogeriích. Hodně žen určitě bude znát proslulý petrželkový krém pod oči, který dovede osvěžit unavené oční okolí. Velké pozornosti se těší i edice GdanSkin, která vás okouzlí i svými nápaditými obaly.

Na plné čáře ale tradičně vítězí kosmetická řada s obsahem kozího mléka, která čítá neuvěřitelné množství výrobků pro péči o pokožku celého těla. Kromě denního krému seženete i sérum, krém pod oči nebo šampon.

💡  Nakupujte bezpečně: Ziaja nebo jakoukoli jinou kosmetiku doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Komestika Ziaja na Notino.cz

Pokud jste Ziaja kosmetiku s kozím mlékem ještě nevyzkoušely, nastíníme vám pár důvodů, proč to udělat co nejdříve. 

Na co je Ziaja s kozím mlékem?

✅ Kosmetika Ziaja s obsahem kozího mléka je vhodná pro suchou pokožku, která má sklony ke vzniku vrásek. Sáhnout po ní tedy mohou ženy všech věkových kategorií. Jak už obal a název napovídá, tato řada obsahuje kozí mléko. Není to ale všechno, protože je v ní i komplex dalších důležitých látek, které se starají o váš bezchybný vzhled.

Jmenovat můžeme třeba:

 • Organické kyseliny
 • Lipidy
 • Vitamín A
 • Vitamín D

Dlouhodobé používání ✅ Ziaja kozí mléko by mělo přispět k regeneraci pokožky a vlasů (v závislosti na použitém výrobku). Také by mělo dojít k redukci jemných vrásek.

Výrobky na vlasy ze stejné řady pak přispívají k posílení vlasů, k jejich vyhlazení a hydrataci. Zamilují si je i ženy, které mají za normálních okolností problémy s rozčesáváním vlasů a problémy s roztřepenými konečky.

Kolik stojí?

Jak už bylo řečeno, kosmetika s kozím mlékem od ✅ Ziaja je cenově velmi dostupná, takže si ji mohou dovolit prakticky všechny ženy, včetně mladých studentek a žen na rodičovské dovolené.

Pro představu, za denní krém Ziaja s kozím mlékem, který v sobě ukrývá 50 ml produktu, zaplatíte 99,-. Na stejnou částku (a ve stejném objemu) přichází i Ziaja noční krém s kozím mlékem. Když zabrousíme do kategorie krémů na ruce, za jedno balení, které má 80 ml, zaplatíte 80,-. 

Vynechávat bychom ale neměly ani výrobky pro péči o tělo ze stejné řady. Sprchový gel ✅ Ziaja s kozím mlékem, který má objem 500 ml, dáte 90,- a za šampon na vlasy s kozím mlékem a keratinem dáte 80,-. Po vzoru trendů z Koreje mají některé přípravky pro denní nošení i ochranný faktor proti slunci, takže pomáhají předcházet vysušování a předčasnému stárnutí pokožky.

Zkušenosti zákaznic

V první řadě, než se pustíme do hodnocení z uživatelských recenzí, musíme vzít v úvahu i naši vlastní zkušenost. ✅ Kosmetiku Ziaja s kozím mlékem velmi dobře známe a dlouhodobě používáme (včetně rodinných příslušnic), takže víme, že má velmi lehkou, ale zároveň pečující formulaci, která vyhovuje i suché a problematické pokožce. Krémy jsou velmi hydratační a spokojené jsme i s jemným odličovacím mlékem z této řady, které dovede efektivně odstranit i make-up.

Další ženy pak o této řadě nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Se krémy dají nosit i pod make-up
 • Výrobky nezatěžují pokožku
 • Se tato kosmetika velmi dobře vstřebává do kůže
 • Tuto řadu používají dlouhodobě
 • Jim vyhovuje velikost portfolia
 • Jde o cenově velmi dostupnou kosmetiku
 • Jde o kvalitní výrobky

Jak můžete vidět, i ostatní ženy jsou s kosmetikou ✅ Ziaja s kozím mlékem, ale i s dalšími kosmetickými výrobky od této značky, které pochází z jiných řad, velmi spokojené. Mnohé je dokonce kupují opakovaně a ve velkém. Když navíc přihlédneme k našim osobním zkušenostem, neexistuje důvod, proč byste neměli tuto kosmetiku vyzkoušet i vy.

 

 

Také jste si kosmetiku s kozím mlékem zamilovaly tak, jako my?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.