LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

10 neoblíbenějších sexuálních poloh, patří mezi ně i ta vaše?

Myslíte si, že už máte všechny sexuální polohy vyzkoušené a marně hledáte inspiraci? Nová sexuální poloha znamená změnu i nový prožitek. Třeba dojde k trochu jinému a možná i přesnějšímu zacílení na citlivé body a výbušnějšímu orgasmu. Máte pro vás tipy na nejoblíbenější polohy, které stojí za to vyzkoušet.

O svých nejoblíbenějších sexuálních polohách se většinou nebavíme na prvním rande, ale bohužel je s partnerem málo probíráme i po letech soužití, kdy už je rozhodně třeba sexuální jiskření trošku oživit. Na podobná témata většinou přijde řeč spíše po pár skleničkách vína s nejlepšími kamarády a kamarádkami.

Přesto hledejte odpověď na to, jaká poloha patří k vaším oblíbeným. Připravte se také na rozhovor o sexuálních polohách s partnerem, protože jen tak je možné dosáhnout v partnerském vztahu dlouhodobého sexuálního uspokojení. Pro muže je sex alfou i omegou života. Žena, která to pochopí a ještě si to umí náležitě užít, bude patřit k těm nejšťastnějším na světě. Stejně se pak bude cítit i muž.

1.    Žehlička

Žena leží na břiše, pánev má podloženou polštářem a muž je nahoře. Čím více žena sevře nohy k sobě, tím více muž zvýší intenzitu pronikání. Velice intimní a nenáročná poloha, která vede k maximálnímu prožitku.

2.    Zezadu

Žena si klekne na okraj postele a její hrudník směřuje k matraci. Muž u toho neklečí na posteli, ale stojí při pronikání oběma nohama na zemi, možnost se lépe soustředit a více si to užívat. Ženy tuto polohu opravdu milují, protože při ní dochází k maximální stimulaci bodu G.

3.    Nohy na ramenou

Žena leží na zádech a nohy má opřené o ramena partnera. Při této pozici dochází k hlubokému průniku a dá se současně oživit třeba použitím vibrátoru nebo vibračního kroužku, který bude stimulovat její klitoris.

4.    Na koníčka

Poloha, při které žena přebírá kontrolu, je aktivnější žena, ovládá si sama hloubku i sílu přírazů a navíc si může nechat příjemně dráždit klitoris rukama svého partnera, sexuální pomůckou nebo třením o jeho tělo. Žena může muži rukou dráždit varlata.

5.    Obrácený koníček

Muž leží na zádech a žena na něm sedí obráceně, tedy zády k němu. Tato poloha přináší větší intenzivní pocity především při rychlých pohybech, které se provádějí mnohem snadněji, pokud ji muž drží za boky a trochu jí pomůže. Navíc se dají střídat různé úhly a hledat tu, co vám bude nejvíce vyhovovat.

6.    Lžičky

Muž i žena leží na boku. Muž leží tak, aby jeho pánev byla o trošku níž než ženina pánev. Dojde jen k mírnému úhlu pronikání, umožňuje pomalé a jemné pohyby s možností smyslně si naplno užívat všechny prožitky a naladit se na jednu z hlubších a intenzivnějších poloh. Poloha pro všechny milovníky pomalého sexu.

7.    Trakař vkleče

Žena je vkleče na všech čtyřech v pozici kočky a je zapřená hlavně za ruce. Nadzvedne nataženou nohu, kterou jí partner přidržuje, zatímco do ní proniká zezadu. Opět můžete trochu měnit úhly pro zvýšení prožitku. Velice vzrušující sexuální poloha, i když je fyzicky náročnější.

8.    Sedící trakař

O trošku méně náročná poloha než klečící trakař. Tentokrát trošku zaměřená na ruce ženy. Muž sedí na okraji postele a vstupuje do ženy zezadu. Žena je opřená rukama o zem a nohama kolem sedícího muže, kolena si opírá o postel a stehna muže.

9.    Na židli

Intimní a něžná pozice pro romantické páry, anebo pro oblíbené sexuální hry na rozverné asistentky. Muž sedí na židli a má opřená záda. Žena na něm sedí buď klasicky zepředu, ale klidně i zády k němu, rukama se ho drží za boky, nohy má mírně od sebe, dotýká se jimi nohou muže a sama si mění úhly a intenzitu pronikání.

10.  Most

Muž klečí, má nohy mírně od sebe, žena má pánev ve vzduchu, natažené nohy a opírá se pouze o chodidla a dlaně. Ruce má napnuté, musí se na nich vzepnout a podpírat se jimi, anebo může zůstat i na pokrčených loktech. Poloha představuje pro ženy velice oblíbený a příjemný úhel pronikání, i když trochu fyzicky namáhavý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.