LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy
gelové nehty

Jaké vybrat gelové nehty na léto

Naše ruce jsou naší vizitkou a upravené nehty k tomu rozhodně patří. Právě nehty představují zejména u žen nepřehlédnutelnou část na těle. I z tohoto důvodu je nutné dbát na jejich bezchybní vzhled a upravenost. Pokud máte přírodní nehty v nepříliš dobré kvalitě, gelové nehty jsou velmi dobrým prostředkem, jak je zdokonalit.

Kvalitní modeláž nehtů si můžete nechat udělat v nehtovém studiu, nebo vsadit na vlastní přičinění a udělat si je v pohodlí vlastního domova. Musíte však k tomu vlastnit příslušné potřeby. K tomu si můžete koupit zdobení nehtů, přístroje na modeláž nehtů i pomůcky na manikúru a pedikúru.

gelové nehty

Modeláž nehtů

Vybavte se na léto s patřičnou noblesou a nepodceňte originální úpravu, zbarvení a zdobení svých nehtů. Věnujte jim neustále a pravidelnou péči. Postarejte se o to, že budou vaše ruce vždy opravdu zcela nepřehlédnutelné.

Startovací sada

Startovací sada většinou obsahuje všechno, co potřebujete pro gelovou manikúru, kterou pak s těmito pomůckami v klidu zvládnete i v pohodlí domova. Obsahuje LED lampu, odmašťující polštářky, pilníky, pomerančové dřívko, odlakovač, podkladový lak, krycí lak a většinou alespoň jeden barevný lak. Oproti návštěvě salónů je návratnost zakoupení sady poměrně rychlá. Další barevné laky, náhradní krycí a podkladové laky pak můžete dokoupit.

gelové nehty

Unikátní neonové a pastelové UV gely

Kreativitě a nápaditosti při modeláži nehtů se meze opravdu nijak nekladou. Vybírat si proto můžete gelové nehty nejrůznějších podob, velikostí a tvarů. K jejich oživení pak navíc potřebujete i vámi zvolený barevný odstín. Hitem jsou například neonové gely s UV. Moderní, originální a výrazné barvy jsou na léto jako stvořené. Hravě je zkombinujete se svým oblečením, nebo si je zvolíte podle vkusu a nálady. Může to být červená, zelená

oranžová, růžová, modrá i fialová barva. Výčet pastelových variant je až neskutečně bohatý, stačí si jen vybrat barvu, která bude korespondovat s vaší náladou a představami. Neonové nehty můžete nahradit pastelovými UV gely, které jsou originální a nadčasové.

gelové nehty

Shellac

Shellac se vyznačuje jedinečným složením, které má opravdu blahodárný vliv na naše nehty. Neobsahuje agresivní látky, nepoškozuje nehty ani nehtové lůžko. Velmi snadno se také aplikuje. Je navíc mnohem odolnější než klasický lak. Jeho odstranění je velmi jednoduché. Odstraníte jej pomocí polštářků namočených do acetonu během několika minut. Výběr je opravdu široký. Pastelové barvy se k létu naprosto hodí.

Gel lak

Gel lak vás opravdu nadchne, pokud už máte od stálého lakování nehty dost zničené a obyčejné laky vám na nich zůstanou sotva 24 hodin, i když zrovna neděláte žádné nepříjemné práce. Gel lak sice trochu utrpí pod tíhou drátěnky a agresivních saponátů, ale určitě by vám mel vydržel mnohem déle, než klasický lak. Týden máte zaručený i při mytí nádobí. Záleží samozřejmě i na kvalitě vašich nehtů a na tom, co zrovna děláte. Samotná aplikace zabere asi hodinu. Nehty působí velmi přirozeně a většina lidí si vůbec nevšimne, že je vrstva laku o maličko vyšší než u naneseného běžného laku. Dá se přelakovat běžným lakem, když vám nehty povyrostou a nestíháte zajít do salonu. Cena se pohybuje od 300 korun. Gel laky se zapékají pod UV nebo LED lampou a odstraňují se odlakovačem s acetonem.

gelové nehty

Nehtová fólie

Jemná, nehtová fólie s různobarevnými vzory, kterou si obtisknete na nehet, je rychlou a snadnou volbou. K barevným fóliím je přiloženo rovnou i lepidlo na nehty. Ještě předtím, než ho budete aplikovat, si nezapomeňte nehty pořádně odlakovat, aby byly opravdu čisté a fólie na nich držela. Potom naneste na nehty lepidlo, které vypadá jako bezbarvý lak a nechte ho zaschnout. Odstřihněte kousek fólie a přiložte si ji na nehet. Musíte fólii na nehet pořádně obtisknout. Použijte k tomu klasické pomerančové dřívko, které koupíte v drogerii, v potřebách pro manikérky nebo ve startovací sadě. Fólii pořádně přitlačte. Jakmile se fólie nalepí na nehet, stáhněte ji jen dolů a krásný vzor už máte na nehtu. Vzory můžete i střídat a na každý nehet si obtisknout jinou fólii. Léto nám dává možnost rozkvést do vzorů a barev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.