LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Drogerie ZDE [recenze]: Jak o ní hovoří zkušenosti zákazníků?

Pokud se vám nechce tahat domů dezinfekce, prací prášek a mnoho dalších těžkých věcí, můžete si je objednat online. A kdo ví? Možná při nákupu narazíte na neznámé značky, které si brzy získají vaši oblibu. Jelikož takové možnosti nabízí Drogerie ZDE, níže se podíváme na to, co můžete od nákupu na ní očekávat.

Pravda je taková, že praní, úklid a domácí hygiena vyžaduje neustálou obměnu uklízecích a pracích prostředků. Také musíme pravidelně kontrolovat stav a počet úklidových houbiček, aroma difuzéru a mnoha dalších potřeb do domácnosti, které potřebujeme k tomu, aby to u nás doma nevypadalo jako ve chlívku.

Jelikož ale řada těchto produktů bývá těžká (a drahá), možná hledáte drogerii, která vám nabízí slevový kód na nákup, který pak bude díky tomu levnější. Pokud navíc umožňuje dopravu věcí až ke dveřím, tím lépe.

Jelikož se o Drogerii ZDE začíná celkem hodně mluvit, níže se podíváme na to, jestli je její úspěch u klientů oprávněný.

O Drogerii ZDE

Drogerie ZDE je (především) internetový obchod s domácí drogerií a dalšími potřebami pro úklid a bydlení. Také v ní ale najdete široké spektrum potravin, nějaké ty dárkové předměty a kosmetiku pro péči o tělo. Zajímavostí je, že Drogerie ZDE staví hlavně na nabídce zahraničních značek, které u nás nejsou snadno k dostání. Můžete si tedy koupit drogerii z Německa, Itálie a dalších zemí EU.

Drogerie ZDE je kromě jiného populární i z toho důvodu, že skoro vždycky najdete nějaký slevový kupón, který můžete při nákupu uplatnit. Cenově dostupné výrobky jsou tedy ještě výhodnější.

Mezi další výhody Drogerie ZDE patří:

 • Doprava zdarma nad 1 500,- (jinak už od 69,-, pokud je útrata nižší)
 • Více než 4 500 produktů skladem, ihned k odeslání
 • Nabídka kvalitních výrobků z Anglie, Německa, Polska, Rakouska, Itálie atd.
 • Dobrý zákaznický servis

V neposlední řadě, Drogerie ZDE je od roku 2014 v programu “Ověřeno zákazníky”, takže se nemusíte bát žádných nekalostí.

Sidolux

Speciální kapitolu představují výrobky Sidolux, které v běžných drogeriích prakticky neseženete. Primárně jde o úklidové prostředky a o prostředky na praní, z nichž mnohé obsahují jedlou sodu, která se považuje za šetrnější k přírodě. Co se týče úklidových prostředků, hodně oblíbené jsou například voňavé přípravky na podlahu, které lze sehnat například ve variantě hroznové víno, růžové květy nebo ve speciální vánoční edici.

Zcela pochopitelně k Sidoluxu patří i Perlux (což jsou především cenově dostupné a hodně voňavé aviváže, jejichž vůně přetrvá i delší dobu po vyprání), Silux, což je přípravek na čištění WC a podobně. Pokud tedy chcete vyzkoušet něco nového (ale účinného), měly byste sekci Sidolux při nejbližší příležitosti navštívit.

Nerozbije se to cestou?

Z naší (nejedné) osobní zkušenosti víme, že Drogerie ZDE si dává na balení drogerie pro přepravu opravdu dost záležet. Kromě toho, že krabice jsou vystlané recyklovaným tvrdým papírem, výrobky jsou zabaleny v ochranných plastových pytlích (ne, každý není zabalen zvlášť, ale vždy jich je několik najednou) a každý výrobek, u kterého existuje riziko, že by mohl vytéct, je strategicky zalepený izolepou. Ke každé objednávce navíc dostanete malý dárek. Nejčastěji jde o vzorek přípravků Sidolux, jednou jsme ale také obdrželi úklidový hadřík z mikrovlákna. (Což je milá pozornost.)

Zkušenosti zákazníků

Mimo naši vlastní pozitivní zkušenost se podíváme i na zkušenosti dalších zákazníků, kteří se rozhodli v Drogerii ZDE nakoupit.

Tito lidé nejčastěji říkají, že:

 • Se jim líbí velikost sortimentu
 • Jsou jim sympatické nízké ceny
 • Jsou spokojeni s rychlostí dodání
 • Jsou se zbožím naprosto spokojeni a kupují ho opakovaně
 • Jim odpadá tahání těžké drogerie domů
 • Vše je v naprostém pořádku
 • Drogerie je dobře zabalená

Drtivá většina nakupujících je (stejně jako my) s nákupem na e-shopu Drogerie ZDE spokojená. Z toho důvodu bychom vám ji taktéž doporučili při nějaké příležitosti vyzkoušet.

Také máte s nákupem na Drogerie ZDE nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://obchody.heureka.cz/drogeriezde-cz/recenze/ – Drogerie ZDE (česky)

https://www.zbozi.cz/obchod/122101/ – Drogerie ZDE (česky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.