LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

ActiMaris gel [recenze]: Urychlí, nebo neurychlí hojení ran?

Když se říznete, dítě si poraní koleno nebo máte dokonce po operaci, je pochopitelné, že se snažíte přijít na způsob, jak čistit rány a zároveň podpořit jejich hojení. Mohl by vám s tím pomoci ActiMaris gel, který si obstaráte v lékárně?

actimaris gel recenze

Ne vždy je život bezstarostný a růžový. Celkem často se stává, že pečujeme o příbuzné, kteří mají nějaký zdravotní problém, kvůli kterému mají rány na kůži, o které je potřeba se starat. Také ale můžete mít po operaci a zcela pochopitelně máte velký zájem o to, aby se rány rychle a dobře hojily.

I když nikdo z nás nemá (snad až na Harryho Pottera) kouzelnickou hůlku, která by dokázala instantně vyřešit jeho aktuální problém, s vhodnými přípravky se může doba hojení ran zkrátit na minimum.

Nakupujte bezpečně: ActiMaris gel na hojení ran nebo jakýkoliv jiný přírodní gel doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  ActiMaris gel na Prozdravi.cz

Je jedním z těchto přípravků ActiMaris gel na hojení ran?

Co je ActiMaris?

actimaris recenze

ActiMaris je vyhlášená švýcarská značka, která působí v Evropě už od roku 2007. (V Česku je pak k dostání od roku 2015.)  Jde o přípravky, které výrazně urychlují hojení ran, a to včetně těch chronických, mezi které patří například velmi nepříjemné bércové vředy. 

Dále se může používat po/při:

 • Úrazech
 • Proleženinách
 • Infekčních ranách
 • Akutních ranách
 • Akné
 • Oparech
 • Popáleninách

Ale i při dalších problémech, například s dásněmi a při vaginálních infekcích, které bývají u žen celkem častým problémem.

Tip redakce – ActiMaris gelactimaris gel na hojení ran recenze

? Přírodní gel na hojení ran

✅ urychluje hojení při poranění kůže
✅ šetrně a účinně dezinfikuje
✅ snižuje otok a případný zápach rány
✅ podporuje normální tvorbu nové tkáně

 

 

Jak to funguje?

 

Možná vám to zní až příliš skvěle na to, aby to všechno byla pravda. Proto se společně podíváme na to, jak ActiMaris gel na rány přesně funguje.

ActiMaris po nanesení vytváří hydrogelové krytí. Uvnitř přípravku je aktivní kyslík a NaOCI a mořská sůl, což je složení, které brání škodlivým mikroorganismům v jejich řádění. Toto složení také přispívá ke snížení zápachu ran. Dále gel podporuje zmenšování otoku. V neposlední řadě také dochází k lepší hydrataci poškozené tkáně a změkčuje jizvu, díky čemuž při dlouhodobém používání může zlepšit její vzhled.

 

Jak se používá?

Stejně jako v jiných případech je nutné ránu před použitím tohoto přípravku důkladně vyčistit. Gel pak aplikujte v jemné, ale souvislé vrstvě přímo na poškozené místo. V aplikaci gelu pokračujte do chvíle, kdy je rána zcela čistá.

Kde ho koupit a kolik stojí?

ActiMaris gel a další přípravky od této značky koupíte v každé dobré lékárně, a to dokonce i na internetu. Co se týče ceny, ta je vyšší, jedno balení vás vyjde na cca 400,-. Vzhledem k dobrému hodnocení a dobré účinnosti však nebudete vynaložených peněz ani na minutu litovat.

Hodnocení zákazníků

Jak už bylo řečeno, ActiMaris gel na hojení ran má na srovnávačích zboží (Heuréka a Zboží.cz) velmi dobré hodnocení. Z toho lze poměrně snadno usoudit, že uživatelé jsou s jeho používáním spokojení. Abychom si ale zvládly udělat trochu lepší obrázek, níže se zaměříme na pár konkrétních benefitů (a případných nevýhod), které lidé nejčastěji v souvislosti s tímto výrobkem zmiňují.

Lidé, kteří se rozhodli ActiMaris gel vyzkoušet o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Pomáhá
 • Rychle redukoval otok po bodnutí hmyzem
 • Rychle ulevuje od opruzenin a dalších druhů poranění kůže
 • Gel objednávají opakovaně
 • Dobře funguje i na bércové vředy

 

Ti, kteří nebyli spokojeni nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Jim vadí vyšší cena
 • By ocenili větší balení

Zkušenosti zákazníků na internetu

actimaris zkušenosti
Zdroj: ActiMaris.cz
actimaris diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
actimaris gel akné
Zdroj: Heureka.cz
actimaris gel hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz

U některých druhů poranění kůže je hojení o něco delší (například u již zmíněných bércových vředů), většina kupujících je ale i tak s jeho výkonem spokojena a určitě by jeho nákup doporučili i ostatním.

 

 

Máte s gelem ActiMaris nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.