LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy
diaremedium-recenze

Lék Diaremedium – náplasti na diabetes

diaremedium-recenze Léčit diabetes? To je velmi obtížné a zatím jen na bázi experimentální medicíny. Reálně opravdu cukrovku vyléčit nemůžeme, věda zatím jen potlačí problémy s ní spojené.

Údajně čínská metoda léčby cukrovky pomocí mastí a náplastí? Laik by řekl, proč to nevyzkoušet? Ovšem pozor, nic není tak jednoduché, tahle náplast může cukrovkářům i uškodit. Seznamte se, je tu Diaremedium…

Varují před ním i oficiální místa, nejde o žádný lék

Jak uvádí i Česká diabetologická společnost, Diaremedium rozhodně není nějakým lékem, podle současné legislativy ani nejde o schválený produkt, který by byl určen k pomocné léčbě diabetu.

Účinné látky nejsou definovány a pozor – existuje celé spektrum různých léků – které prokázané účinky opravdu mají. Proč potom vyhazovat peníze oknem za nějaké podobné produkty, že?

Tento zázrak vám ani neproplatí pojišťovna. Poraďte se lépe s ošetřujícím lékařem a stanovte si priority, produkty jako Diaremedium mohou podle různých zpráv dokonce způsobovat i zdravotní komplikace.

Pokud něco takového navíc tvrdí i odborníci, rozhodně je třeba mít oči otevřené. Balení náplastí totiž vyjde i na více než tisíc korun, a za podobnou cenu si určitě lze dopřát lepší věci než právě tuto.

Přečtěte si další recenze na Diaremedium – http://recenzezdarma.cz/diaremedium-recenze/

Nejen, že Diaremedium vlastně vůbec neúčinkuje, ale pokud náplasti obsahují cukr, mohou rozkolísat jeho hladinu v krvi pacienta.
Pod tohle by se žádný MUDr. určitě nepodepsal, kontakt prodejce z oboru, který doporučuje zázračnou medicínu, je proto smyšlený.

Raději si jako diabetici dopřejte spíše vyváženou dietu, třeba celozrnný chleba, rizoto a těstoviny, pečené brambory nebo další jídla, která se doporučují právě těm, kteří mají podobné zdravotní komplikace.

Izolepa jako Diaremedium není důvěryhodná už jen proto, že vlastně ani přesně nevíte, kdo vám ji prodává…

Další informace o Diaremedium:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *