LadyExpert.cz

diskuze a poradna pro ženy

Jak neztratit dítě při vycházce v ZOO

Jakým výletem děti nikdy nezklamete? Vycházkou do ZOO. Procházku od jednoho výběhu k druhému, krmení zvířat v kontaktní ZOO i návštěvu tropických pavilonů si kromě dětí užijí i dospělí. Jejich prožitek ale hodně brzdí starost o potomky. V zoo je tolik lákadel, že se stačí na pár vteřin zadívat do krásných očí žirafy a dítě se vám ztratí z dohledu. Co teď?

Za gorilami do Prahy, za bílými tygry do Liberce. Krmit rejnoky můžete ve Zlíně, lákadlem ZOO Brno jsou lední medvědi. Kdo preferuje radši menší zoo, toho uchvátí ZOO Chleby nebo ZOO Jihlava. Výlet za zvířátky je prostě nejoblíbenější dětskou výpravou. Rodiče se jí ale právem trochu obávají. Po celou dobu budou muset mít oči na stopkách a děti hlídat.

Máme pro vás dobrou zprávu. Už nemusíte vycházku do zoo protrpět a na zvířata se koukat jen na fotkách. Pořiďte dětem chytré hodinky s GPS lokátorem a užijte si výlet stejně jako děti.

Hlídací hodinky sledují každý pohyb

Mezi rodiči jsou stále oblíbenější. Nejsou to jen obyčejné hodinky. Suplují mobil, pohlídají pohyb dětí cestou do školy, ze školy, na kroužek, ke kamarádovi i během výletu se školou. Jak fungují?

Uvnitř hodinek je vestavěný čip s GPS lokátorem, který vám umožní sledovat pohyb dítěte v reálném čase. Navíc mu můžete i zavolat nebo poslat zprávu.

Jaké jsou přednosti dětských GPS hodinek Gator?

Velmi přesná lokace i v místech, kde není GPS signál

Na trhu je poměrně velký výběr hodinek, jedny z nich vám ale nabídnou kromě lokace prostřednictvím GPS i lokaci pomocí dalších technologií. Díky nim bude lokace přesná i v budovách a tam, kde není žádný GPS signál. Jsou to hodinky Gator.

Aplikace, kterou potřebujete k jejich ovládání je v češtině a zdarma

Stačí si ji stáhnout do vašeho chytrého telefonu, hodinky s ní spárovat, nastavit bezpečnostní zóny a telefonní čísla, které mohou být s hodinkami ve spojení.

Víte, že…

Aplikaci si můžete stáhnout do více telefonů. Pohyb dítěte tak mohou sledovat rodiče, prarodiče i další lidé, kterým dáte přístupové údaje.

Hodinky se naučí ovládat i malé dítě

Jejich ovládání je snadné a intuitivní. Stačí jedno stisknutí a analogový ciferník nahradí ten digitální. Volat z hodinek nebo poslat zprávu není o nic náročnější.

Fungují v Čechách i za hranicemi

Stačí sim karta, která má aktivní roaming nebo sim karta země, ve které se zrovna nacházíte. Můžete se tak bez obav vydat i do zoo za našimi hranicemi.

SOS tlačítko a safezones

Nad bezpečím dítěte můžete držet ochranou ruku i prostřednictvím nastavení safezones. Co to znamená? Sami v aplikaci nastavíte, kam dítě ještě může a kam už ne. Pokud se pak vydá za hranice bezpečnostní zóny, budete o tom hned vědět.

Navíc hodinky disponují i SOS tlačítkem. To stačí zmáčknout na dobu delší než 3 sekundy a hodinky vyhlásí poplach. Budou vytáčet až tři přednastavená telefonní čísla stále dokola, dokud některé z nich poplach nevypne. Zároveň hodinky odešlou do aplikace svoji aktuální polohu.

Chcete si výlet do zoo vychutnat plnými doušky? Pořiďte svému dítěti chytré hodinky s GPS lokátorem a už nemusíte mít neustále oči na stopkách.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.